PUSAT PENGURUSAN PENYELIDIKAN DAN INOVASI (RMIC)

Image

Prof. Ir. Ts. Dr. Ahmad Ziad Bin Sulaiman

Pengarah Kanan

09-7797778/

ziad@umk.edu.my

Image

Puan Nur Athirah Binti Mat Yusoff

Penolong Pendaftar

09-7797681/11307/

athirah.my@umk.edu.my

Image

Puan Suhaila Binti Abd Manan

Pembantu Tadbir (P/O)

09-7797778/

suhaila@umk.edu.my

Image

Encik Muhammad Hafiz Bin Mohd Yani

Pembantu Tadbir (P/O)

09-7797780/11825

hafiz.y@umk.edu.my

Image

Encik Nik Mohammad Faizal Bin Nik Azlan

Pembantu Tadbir (Kewangan)

09-7797780/10339

faizal@umk.edu.my

BAHAGIAN PENGURUSAN PENYELIDIKAN (RMD)

Image

Chm. Ts. Dr. Abdul Hafidz Bin Yusoff

Pengarah

09-9477426/11684/

hafidz.y@umk.edu.my

Image

Encik Mohd Faisal Bin Mohd Azalan

Penolong Pegawai Tadbir

09-7797780 / 11488/

faizal.ma@umk.edu.my

Image

Cik Nurul Ain Nabila Binti Md. Rasdi (PSH)

Penolong Pegawai Tadbir

09-7797780 /

nabila.mr@umk.edu.my

Image

Puan Nur Diyana Binti Shafie

Pembantu Tadbir (P/O)

09-7797780/11290/

diyana.s@umk.edu.my

Image

Cik Norazwanis Aida Binti Fauzi

Pembantu Tadbir (P/O)

09-7797780/11781/

azwanis.f@umk.edu.my

Image

Puan Noor Hazwani Binti Hasanud-Din

Pembantu Tadbir (P/O)

097797780/11819

hazwani.h@umk.edu.my

Image

Puan Nor Marinah Binti Muhamad (PSH UMK Kampus Jeli)

Pembantu Tadbir (P/O)

097797780/

marinah.m@umk.edu.my

BAHAGIAN KOMERSIALAN DAN HARTA INTELEK (ICD)

Image

Prof. Madya Ir. Dr. Julie Juliewatty Binti Mohamed

Pengarah

Profesor Madya

09-7797781/11367

juliewatty.m@umk.edu.my

Image

Encik Syed Ahmad Afiq Hasif Bin Syed Ab Rahman

Penolong Pegawai Tadbir

No Tel/Ext:  /

afiq.h@umk.edu.my

Image

Encik Khairul Azhan Bin Zakri

Pembantu Tadbir (P/O)

09-7797400 / 10939

khairulazhan@umk.edu.my

Image

Puan Nooraida Faziela Binti Ahmad Amin

Pembantu Tadbir (P/O)

09-7797788/

nooraida@umk.edu.my

Image

Puan Farah Binti Ariffin (PSH)

Pembantu Tadbir (P/O)

09-7797788/

farah.a@umk.edu.my

BAHAGIAN PENERBITAN DAN PENARAFAN (PRD)

Image

Dr. Mohd Asrul Hery Bin Ibrahim

Pengarah

09-7717000

hery.i@umk.edu.my

 

Image

Puan Eiap Coon Choon

Penolong Pegawai Tadbir, N29

09-7797781/10539/

eiap@umk.edu.my

Image

Puan Nur Hasalini Binti Mohd Din (PSH)

Penolong Pegawai Tadbir, N29

09-7797790/ 10934/

haslini.md@umk.edu.my

 

Image

Puan Che Azlinda Binti Che Pa

Pembantu Tadbir (P/O), N19

09-7797790/ 10934/

cheazlinda@umk.edu.my

Image

Cik Nurwahida Binti Ibrahim

Pembantu Tadbir (P/O), N19

09-7797790/ 10934/

nurwahida.i@umk.edu.my

Image

Cik Farah Amanina Binti Mohd Zin

Pembantu Penyelidik (R/A), N19

09-7797790/ 10934/

farahamanina2751@umk.edu.my

 

Image

VISITOR COUNTER

Today13
Yesterday1056
This week4113
This month16118
Total205099

Visitor Info

  • IP: 3.238.132.225
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

2021-09-17

HUBUNGI KAMI

PUSAT PENGURUSAN PENYELIDIKAN DAN INOVASI (RMIC)

Universiti Malaysia Kelantan (UMK),

16300 Bachok, Kelantan Malaysia

Nombor telefon : 09-7797780

Email     : rmic@umk.edu.my

Website    : http://rmic.umk.edu.my
Kemaskini Terakhir : 25 JULAI 2021 

PERTANYAAN / ADUAN

Web Admin

Image

Encik Muhammad Hafiz Bin Mohd Yani

No Tel/Ext: 09-7797780/11825
Emel: hafiz.y@umk.edu.my